phone +48 505 141 814
email serwis@bezpiecznafirma.com.pl

Kompleksowa konfiguracja serwerów dedykowanych, VPS i Cloud

Nasza kompleksowa konfiguracja serwera dedykowanego, VPS i Cloud dotyczy już działających systemów WWW. Jeżeli Twój sprzęt nie działa prawidłowo, potrzebujesz zainstalowania nowego programu albo chcesz wprowadzić większe zmiany – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści są w stanie odnaleźć słabe punkty i dokonać optymalizacji, dzięki której usprawnicie Państwo swoją codzienną pracę i zapewnicie bezpieczeństwo danym firmy.

Działamy kompleksowo, dostosowując odpowiednie rozwiązania do skali problemu i potrzeb Klienta. Instalujemy niezbędne programy, dbamy o bezpieczeństwo stron WWW i rozwiązujemy wszelkie pojawiające się problemy – tak, aby serwery dedykowane, Cloud i VPS działały bez zarzutu.

Posiadamy niezbędne doświadczenie, żeby szybko i zarazem bezpiecznie wykonać Twoje zlecenie. Świadczone usługi objęliśmy gwarancją oraz 30-dniowym okresem wsparcia technicznego. W ten sposób nic nie ryzykujesz, bowiem konfiguracja serwerów WWW to nasza specjalność. Dzięki dopasowaniu odpowiednich rozwiązań, w tym zwiększeniu pamięci RAM czy poprawieniu wydajności macierzy dyskowej, uzyskujemy zadowalające efekty w działaniu systemów dedykowanych, Cloud oraz VPS.

Wszystkie rozwiązania dotyczące konfiguracji WWW dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, analizując jego problemy i potrzeby bardzo dokładnie. Pozwala nam to działać skutecznie bez względu na rodzaj oraz skalę problemu, jaki zostaje nam powierzony. Jesteśmy uczciwymi kontrahentami i w przypadku braku satysfakcji z przeprowadzonej usługi zwracamy koszty instalacji. Konfiguracja serwerów Cloud, VPS i rozwiązań dedykowanych przebiega sprawnie i z korzyścią dla Twojej firmy. Przekonaj się i zapytaj o darmową wycenę o świadczoną usługę.


Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany? Bezpieczna Firma Sp. z o.o. zaprasza do kontaktu!

ikona lokalizacji ul. Traktorowa 126 lok. 104, 91-204 Łódź

ikona telefon +48 505 141 814

ikona adres wwwhttps://bezpiecznafirma.com.pl/

Podaj wynik: × =