phone +48 505 141 814
email serwis@bezpiecznafirma.com.pl

O firmie

Firma Chili Web Applications powstała w 2002 roku. Od samego początku zajmowała się utrzymywaniem bezpieczeństwa serwerów linuksowych w Internecie. Zbudowaliśmy markę BMP.net i świadczyliśmy usługi hostingowe. W ofercie posiadaliśmy pełną gamę usług niezbędnych do zaistnienia firm w Internecie: począwszy od kont pocztowych, przez serwery wirtualne, aż po profesjonalne WWW. W ten sposób osiągnęliśmy miano największej firmy hostingowej w regionie.

W 2004 roku sprzedaliśmy markę BMP.net firmie OGICOM. Od tego czasu zajmuje nas wyłącznie doradztwo w zakresie ochrony w Internecie i administracja serwerami Linux, w tym ich optymalizacja, konfiguracja oraz monitoring.

Dwa pierwsze lata były dla nas bezcennym doświadczeniem w zakresie usług IT, z wyraźnym naciskiem na bezpieczeństwo. Nauczyliśmy się rozwiązywać problemy internautów oraz chronić WWW przed atakami DDOS. Przede wszystkim jednak znaleźliśmy mocne i słabe strony Internetu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w zarządzaniu możemy zagwarantować naszym Klientom sprawdzone usługi administracyjne i optymalizacyjne na wysokim poziomie, bez marnowania czasu na szukanie czy testowanie rozwiązań.

Od roku 2005 zajmujemy się szeroko rozumianym Outsourcingiem It. Wykorzystujemy wiedzę w zarządzaniu i doświadczenie w wielu firmach które potrzebują specjalistów z branży IT. Do naszych zadań należy m.in. administrowanie, optymalizowanie i konfigurowanie serwerami WWW.

W 2018 roku firma przekształciła się w spółkę i działa pod nazwą Bezpieczna Firma Sp. z o.o.

Pobierz katalog o naszej firmie


Zaufali nam

  • firma prymat
  • stowarzyszenie filmowców polskich
  • OKE Łódź
  • aforti exchange
  • arte wykładziny i dywany
  • doradca smaku

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany? Bezpieczna Firma Sp. z o.o. zaprasza do kontaktu!

ikona lokalizacji ul. Traktorowa 126 lok. 104, 91-204 Łódź

ikona telefon +48 505 141 814

ikona adres wwwhttps://bezpiecznafirma.com.pl/

Podaj wynik: × =